Anglický jazyk snadno a kompletně + czech for foreigners.

poobede, večer, víkend

Áno

Áno

Áno

100
Přináší si vaše dítě ze školy špatné známky a nechuť k angličtině? Nebo mu naopak intenzita vyučování nestačí? Jste na mateřské a chcete si oprášit znalosti jazyka, než se vrátíte do zaměstnání? Nikdy jste se anglicky neučili, ale chtěli byste začít časově výhodnou a nenáročnou cestou?

Jsem studentka pedagogické fakulty UPOL a angličtina je pro mě druhý rodný jazyk. Jsem trpělivá a po studentech nevyžaduji víc, než jsou schopní dát. Mám zkušenost, že i v nejzarytějších anti-jazykářích dokážu probudit chuť se anglicky naučit.

Jsem schopná a ochotná pracovat s každou věkovou kategorií, a to i s dětmi ve školce. Po prvním setkání vytvořím vlastní a individuální plán, který bude studentovi nejlépe vyhovovat a povede k nejlepším výsledkům. Počet hodin potom záleží na vás. Váš úspěch je také mým úspěchem a já věřím, že k němu společně dojdeme.

Mohu vyučovat u vás doma, na dohodnutém veřejném místě nebo v mém bytě, je pro mě důležité, abyste se cítili pohodlně a mohli se soustředit na učivo, takže to opět záleží čistě na vás. Nabízím také online výuku, která by probíhala metodou psané konverzace a procvičováním psaného projevu, případně mohu nabídnout internetové stránky plné cvičení na gramatiku apod.

Dále nabízím jednorázovou pomoc s matematikou na ZŠ nebo SŠ, a to vždy po domluvě na dané téma.

Nabízím také pomoc s českým jazykem pro cizince, a to na maturitní úrovni (vhodné pro přípravu ke zkoušce z jazyka k žádosti o státní občanství nebo do zaměstnání).

I also offer a help with learning czech for foreigners. If you need help explaining grammar or just a conversation to get into it, we can schedule either online chat to enhance your writing skills or a meeting to improve your pronounciation and thinking and quickly responding in another language. I can help with czech exams if you apply for a citizenship or for a job.

Osobně jsem nejčastěji v Olomouci, v Brně jen velice výjimečně.

Těším se na váš zájem.

Maturita SŠPOS Brno
2. ročník PdF UPOL Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání

Kontaktovať Jiřina Kučerová