Často kladené otázky

Editácia inzerátu

Nemôžem pridať lokalitu

Maximálny počet priradených lokalít na inzerát je 3.
Do políčka zadáte meno mesta a počas písania sa pod políčkom objaví ponuka s lokalitami. Zvolená lokalitu sa automaticky pridá do zoznamu vybratých lokalít.
Lokalita sa da vybrať len zo zoznamu ponúkaných lokalít. Pokiaľ chýba nejaká lokalita napíšte nám a mi ju následne pridáme do zoznamu.

Nemôžem pridať predmet

Maximálny počet priradených predmetov doučovania na inzerát je 5.
Do políčka zadáte meno predmetu a počas písania sa pod políčkom objaví ponuka s predmetmi. Zvolený predmet sa automaticky pridá do zoznamu vybratých predmetov.
Pokiaľ chcete pridať nový predmet, ktorý sa nenachádza ešte v zozname predmetov, napíšte dané meno a kliknite na tlačítko "Pridať predmet".


Profil

Ako dočasne deaktivujem svoj profil s inzerátom?

Napíšte nám cez náš kontaktný formulár pre deaktiváciu.

Ako odstránim svoj profil

Napíšte nám cez náš kontaktný formulár pre úplné vymazanie emailu.


Inzerát

Nevidím svoj inzerát. Prečo?

Najčastejšou príčinou býva nepotvrdenie overovacieho emailu, ktorý je odoslaný po registrácii. Po overení Vašej emailovej adresy sa inzerát bude zobrazovať.

Ako si overím emailovú adresu?

Ak ešte nemáte overenú emailovú adresu a nemôžete nájsť overovací email odoslaný po registrácii, prihláste sa a v záložke "Profil" kliknite na tlačítko "Overiť email". Následne Vám bude odoslaný nový overovací email. Platnosť overovacieho kódu v emaile je jeden deň. Inak si budete musieť požiadať o nový overovací email.

Nemôžeš nájsť odpoveď na svoju otázku? Opýtaj sa »