Originální a kreativně zpracované podklady pro Vaši bakalářskou či diplomovou práci

vormittags, nachmittags, abends, Wochenende

Ja

+420 792515074
Nabízíme Vám kreativní a originální přístup ke zpracování veškerých studijních a odborných textů přesně dle Vašich požadavků. Od konkurence se lišíme především tvůrčím přístupem. Vaši práci pojmeme tak, aby se svým konceptem lišila od celé řady podobných prací na stejné či podobné téma.

Jaké další výhody Vám nabízíme?

Několikaleté zkušenosti a také pozitivní hodnocení a reference od reálných zákazníků například na portálech Najisto.cz nebo Jaudelam.cz.
Zaručujeme diskrétnost a ochranu osobních údajů, jsme registrovaní u Úřadu pro ochranu osobních údajů (reg. č. 00061302), náš systém správy zakázek je koncipován velmi bezpečně.
Automatickou kalkulaci, která přijde do e-mailu pár minut po vyplnění objednávkového formuláře a automatické vyřízení formalit (fakturace apod.), což urychluje zpracování Vaší zakázky.
Možnost přímé a anonymní komunikace se zpracovatelem.
Ke každé zakázce dostanete rovněž výsledek antiplagiátorské kontroly e-mailem.
V případě, že něco nefunguje, je k dispozici příjemná zákaznická podpora, která v pracovní době vždy zvedá telefony a na e-mail odpovídá do pár hodin.
Poskytneme na dotaz informaci o vzdělání a současném profesím působení zpracovatele, čímž máte záruku, že Vaši zakázku zpracovává opravdový odborník.
Ukázka práce je zdarma a zcela nezávazná.
Možnost expresního zpracování i do 12 hodin.
Zapracování připomínek vedoucího zdarma!
Přiměřené množství tabulek, grafů a obrázků zcela zdarma. Zdarma dodáme rovněž úvodní stranu, seznam použité literatury a obsah (osnovu) práce.
Vše legálně s fakturou a se zárukou!

Tak neváhejte a vyzkoušejte nás!

minimálně Mgr./Ing.

Kontaktieren Consulting zone s.r.o. Profistudium